Miejsca

AULA ARTIS - Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

Aula Artis zainaugurowała swoją działalność w listopadzie 2010 roku. Jest jedną z największych w Poznaniu sal koncertowo-konferencyjnych wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy, oświetleniowy, wyposażenie translacyjne (symultana do 2 języków) oraz częściowo mobilną widownię o zmiennej geometrii, która pomieści od 470 do 600 gości. Przestronne foyer z zapleczem bufetowym gwarantuje możliwość zorganizowanie bankietu, a dodatkowe pomieszczenia na zapleczu sceny - garderoby oraz pokoje wypoczynkowe, mogą być doskonałym miejscem kameralnych spotkań artystów i ich gości. 

 

STARY BROWAR / STUDIO SŁODOWNIA +3 / ART STATIONS FOUNDATION BY GRAŻYNA KULCZYK

Fundacja Art Stations stanowi kontynuację znanej wcześniej Kulczyk Foundation, a została wykreowana dzięki innowacyjnej formule Fundatorki. Jej filozofia to świadome wbudowanie programu instytucji promującej wiedzę o kulturze i sztuce oraz realizującej pokazy sztuki i tańca w strukturze handlu i połączenie ich we wspólnej przestrzeni Starego Browaru. Mocą tej formuły Stary Browar został przekształcony w stałe miejsce harmonijnej koegzystencji przejawów sztuki współczesnej i biznesu. Stary Browar Nowy Taniec powstał w 2004 roku czyniąc ze Studia Słodownia +3 w Starym Browarze jedną z najważniejszych w Polsce scen skupiającących się na prezentacji współczesnej poszukującej choreografii.

 

 NOWA SCENA / Centrum Kultury ZAMEK

Centrum Kultury „Zamek” to największa instytucja upowszechniania Kultury w Wielkopolsce i jedna z największych instytucji tego typu w Polsce.
W ciągu roku Centrum Kultury „Zamek” organizuje kilkaset imprez: koncertów, wystaw, spotkań, pokazów filmowych, warsztatów i wykładów. W roku 2010 rozpoczęła się jedna z najważniejszych w dziejach Zamku przebudowa. Tym razem zmianom poddawany jest kompleks Sali Wielkiej. Efektem prac jest również NOWA SCENA CK Zamek - sala koncertowo - teatralno - filmowo - konferencyjna, która mieści około 120 osób.
 

 SZKOŁA BALETOWA W POZNANIU


Mieści się z zabytkowym budynku, w sercu Poznania. Jest jedną z najważniejszych szkół artystycznych w Polsce

 

Organizatorzy:

Mecenat:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Media:

Media:

Media:

© 2013. Copyright 5 Zmysłów - eMOTION    |    Wszelkie prawa zastrzeżone.    |    Projekt i realizacja: E1-Interactive